BACK IN THE USSR

30.12.2005

vladuvod

"Zkušenost je učitelem všech věcí" - tohoto Caesarova moudra si je velmi dobře vědom i Vladan Marek, známá česká paintballová star a jeden z nejúspěšnějších a nejdéle hrajících tuzemských hráčů, zakladatel a kapitán týmu Troja Praha a sponzor mnoha dalších sportovních týmů a hráčů. Využívajíc zimního klidu kdy se paintball v myslích hráčů bohužel vytrácí do pozadí a ti se oddávají lenošení on nelenil a vyrazil na zkušenou do světa a to přímo do meky evropského paintballu, do Ruska. O svoje zkušenosti a zážitky z tohoto velmi zajímavého a přínosného výletu se nesobecky rozhodnul podělit i s námi a vy si tak nyní můžete přečíst jeho reportáž určenou exkluzivně pro paintballclub.cz. Vperjód!

celý text

PAINTBALL TRAININK A JAK NA NĚJ ANEB TĚŽKO NA CVIČIŠTI, LEHKO NA BOJIŠTI

17.12.2005

driluvod

Tato slova platí nejen v real war, ale samozřejmě i v paintballu, neboť jaký je mezi nimi rozdíl? Pouze ten, že zasažení hráči jsou v paintballu na rozdíl od real war použitelní i pro další kolo. Nevěříte? pak čtěte dále!

celý text

NÁBOR HRÁČŮ DO TEAMU GLADIATORS

25.11.2005

jeremius

Kapitán a neomezený vládce nového brněnského teamu Gladiators, známý pod přezdívkou Jeremius, tímto vyhlašuje nábor do výše zmíněného teamu za účelem hraní nejen X-ballu. Tento tým čerpá podporu nově vznikajícího nezávislého sdružení brněnských paintballových hráčů a proto je vysoce perspektivní a atraktivní. Máte-li tedy zájem stát se jeho členy a bít se pro jeho větší slávu jak v rekreačním tak i ve sportovním paintballu s možností zimních halových tréninků, neváhejte a kontaktujte Jeremiuse na ICQ: 271 179 269, tel: 737 778872, e-mail: jeremius@centrum.cz. A pamatujte: kdo zaváhá, nehraje!

celý text

TEAM MAFIA V SEZÓNĚ 2005 ANEB JAK CHUTNÁ ÚSPĚCH

1.10.2005

logomafia

Sportovní sezóna 2005 je konečně za námi a my tak můžeme rekapitulovat. Myslím, že jako generální sponzor má AZpaintball právo učinit tak i co se týče teamu Mafia, který je koneckonců i našim nejvydařenějším (mohu-li to tak nazvat ) produktem a na který jsme patřičně hrdi.

celý text

PÍLE PŘINÁŠÍ ÚSPĚCHY ANEB MAFIA OCENĚNA!

14.05.2005

msuvod

Pátek třináctého může být pro mnoho lidí nešťastným dnem, ovšem pro team Mafia je bezesporu dnem nadmíru úspěšným, neboť právě v tento den obdržel ocenění za svoje úspěchy ve sportovním paintballu a byl vybrán jako jediný sponzorovaný tým v ČR a to největším evropským distributorem vybavení pro paintball - firmou NPS.

celý text

NEW PAINTBALLSHOP BRNO - JIŽ OTEVŘENO!

28.03.2005

bshopuvod

Na vaše četné žádosti jsme opustili Hustopeče a přesídlili do Brna, kde jsme vám nabídli malý obchod v centru Brna- Paintballstore. Ovšem jako prodejci vybavení pro paintball s desetiletou zkušeností jsme si byli vědomi že tento malý store je pro vás nedostatečný a nemůže uspokojit vaše požadavky a proto pro vás nyní otevíráme nový Paintballshop Brno, kde na ploše 100 m2 najdete kompletní sortiment vybavení pro paintball a v blízké budoucnosti i pro oblíbený airsoft.

celý text

1. KOLO EEPL 2005 - MAFIA OPĚT BODOVALA!

14.02.2005

mafiaeepluvod

Velice kvalitní paintball v podání TOP východoevropských sportovních teamů, vynikající atmosféra a nadstandardní účast - tak by se dalo charakterizovat 1. kolo série turnajů EEPL které proběhlo tento víkend ve Vilniusu, Litva. Hustopečský sportovní team MAFIA, vítěz CPL 2004 který se samozřejmě této prestižní východoevropské soutěže účastní také a to v kategorii nejvyšší opět podal vynikající výkon a potvrdil tak svoji pověst nejlepšího tuzemského sportovního teamu. Více o tomto turnaji a tom jak jej jednotliví hráči vnímali, jejich postřehy a povídání o tom kam kráčí východoevropský sportovní paintball se dočtete v článku na týmových stránkách Mafia. Proto neváhejte a čtěte, stojí to za to!

celý text

HERNÍ SEZÓNA 2005 JE ZA DVEŘMI

5.02.2005

sezona05uvod

A nám nezbývá než vytáhnout vybavení ze skříně a pořádně je prozkoumat. Ti pečlivější kteří výbavu řádně ošetřili a zazimovali se mohou omezit pouze na kontrolní prohlídku, ty ostatní čeká zřejmě spousta práce...

celý text

MAFIA - VÍTĚZNÝ TÝM CPL 2004

16.10.2004

mafiawiner04

Jediný prohraný zápas za celou sérii České paintballové ligy 04 - to je úctyhodný a zatím bezkonkurenčně nejlepší výkon v dějinách českého sportovního paintballu. Vítězstvím v posledním kole zakončila Mafia své vítězné tažení českou paintballovou ligou a potvrdila tak svoji pověst nejlepšího českého sportovního týmu a úspěšnost Hustopečské paintballové školy. Za Paintball Club Hustopeče blahopřejeme a držíme palce do dalšího působení v EEPL! Seriál článků o působení Mafia na CPL a jejich postřehy z této série si budete moci můžete číst na stránkách teamu.

celý text

PAINTBALLOVÝ SAMURAJ

18.09.2004

nebojsauvod

Paintball je hra bolestivá, o tom není pochyb. V dnešní době proto bývá zchoulostivělý hráč vystrojen do chráničů kolen a holení, ramen, kyčlí, loktů a navíc i vybaven speciální ochrannou maskou. Že se ještě i dnes najdou jedinci pohrdající bolestí a považující vše co činí pohyb pomalejší za muže nevhodné a navíc nepotřebující k vítězství ani značkovač se můžete sami na vlastní oči přesvědčit na přiložené fotografii. Budiž vám tito samurajové vzorem!

celý text


Starší články:

MLÁDÍ VPŘED! ( A NEJLÉPE HNED )

11.09.2004

BLAHOPŘÁNÍ VÍTĚZNÉMU TÝMU SLOVENSKÉ LIGY

2.09.2004

TRAININK CAMP RAKVICE

29.08.2004

NAFUKOVACÍ HŘIŠTĚ - VY JSTE NA NĚM JEŠTĚ NEHRÁLI ?

24.02.2004

OD 12-TI LET HRAJU, JAKO VÍNO ZRAJU !

25.01.2004

JAK JSEM ZAČAL HRÁT PAINTBALL A STAL SE TAK LEPŠÍM ČLOVĚKEM

10.01.2004

EUROBAL III. NORINBERK

7.12.2003

HŘIŠTĚ PEVNÁ I NAFOUKNUTÁ

20.02.2003

JAK PŘEŽÍT V BUDOVÁCH ?

25.01.2003

ODKAZY

 

Vyrobil Graweb