Sezóna airsoftových manual games se blíží

15.10.2013

airsoft s militarygames v brně

Zima se blíží, což v podání George R.R. Martina a jeho skvělé ságy Ledu a ohně znamená smrt a neštěstí, pro nás vyznavače airsoftových manuálních zbraní to ale znamená změnu milou a vítanou:)

celý text

V Actionshopu na vlastní oči

10.01.2013

airsoft s militarygames v brně

Tak po dlouhé době jsem se zase podíval do Actionshopu, jednak mě tam přivedly nostalgické vzpomínky, chuť na pokec s kamarády a také nutnost doplnit zásoby kuliček Sniper. Při té příležitosti jsem hodil okem co nového a o zajímavosti se  s vámi musím podělit.

celý text

Airsoft v zimě - hrát či nehrát?

1.12.2012

airsoft v zimě

Zima je zde a mnoho airsoftových hráčů zazimovalo své zbraně s tvrzením, že airsoft se v zimě nehraje. Je tomu opravdu tak? Dá se hrát i nadále, anebo je to rekreační aktivita, hodící se pouze do mírného počasí? Jsou současní hráči příliš změkčilí, nebo jenom líní? Zkusme si na tyto otázky odpovědět.

celý text

Bates RAT boots odzkoušeno na vlastní nohy

15.11.2012

airsoft s militarygames v brně

Boty RAT - rugged all-terrain - od firmy Bates jsou boty oficiálně určené jako obuv pro USMC v Afghánistánu  pro rok 2012. Jako takové musí splňovat mnoho požadavků, zvládnout jakýkoliv terén, být odolné a zároveň pohodlné. A já se tedy rozhodnul vyzkoušet, je li tomu opravdu tak a o své první dojmy se podělit i s vámi.

celý text

Zimní hry s manuálkami - jakou zbraň si pořídit?

15.10.2012

airsoft s militarygames v brně

Konečně trochu přituhlo a zima je zde, pro dokonalost ještě metr sněhu a můžeme se pustit do her s manuálkami:)  Ovšem takto dokonalé podmínky asi hned tak nebudou a tak buďme vděčni za to, co nám příroda a toto roční období nabízí a hrajme už teď, na nic nečekejme a manuálek si užívejme. Nyní se tedy podívejme, s čím si zahrát a jakou zbraň si pro teto typ her zvolit, zda krátkou nebo dlouhou, zda vícehlavňovou brokovnici nebo sniperku.

celý text

Kalhoty urban tactical beige 3. generace

27.11.2011

actionshop brno kalhoty helikon

Na hry používáme většinou maskovací oblečení, které nás má co nejdéle skrýt zrakům protivníka. Je většinou velmi praktické, pevně šité a pohodlné, až se v něm chce chodit pořád:) To bohužel v této společnosti není vnímáno kladně a tak jej musíme po hře s lítostí odložit a pro pohyb na veřejnosti volit něco méně nápadného a veřejnost dráždícího. Co se táče kalhot, tyto naše požadavky na kvalitní a praktické oblečení by mohly plně splnit taktické kalhoty od firmy Helikon, kalhoty urban tactical beige, nyní již v třetí generaci, které nám k testování poskytl Actionshop Brno.

celý text

Airsoftová bitva Čechy vs Morava aneb Bad Boys opět v akci

8.08.2011

BadBoys team

30.7. se část Bad Boys Teamu zúčastnila velké airsoftové bitvy Battle of Life 2011 - Čechy vs Morava, kterou pořádal airsoftový tým S.P.A.S. jako svoji premiérovou velkou akci. Zážitky jednoho z členů týmu Bad Boys z této podařené akce si nyní můžete přečíst v níže uvedeném článku.

celý text

JT FLEX8 HEADGUARD THERMAL - MASKA PRO NÁROČNÉ

8.02.2010

JT Spectra flex8 headguard

Airsoft je stále populárnější, což je zapříčiněno jednak druhovou a cenovou dostupností zbraní a samozřejmě hlavně přirozenou touhou pánů kluků po kolektivní adrenalinové zábavě. Masová zábava tohoto druhu s sebou nese i jistá rizika a proto je potřeba věnovat zvýšenou pozornost individuální ochraně hráče. Jednou z hlavních částí těla  která je vystavena největšímu riziku je hlava, na které se nachází lehce zranitelné oči a zuby, tato je vždy v "přední linii" a je při hře nejvíce "trčící" částí těla. Proto si nyní představíme vhodný ochranný prvek na tuto část těla, výbornou ochrannou masku JT Headguard.

celý text

POWERUPGRADE V AIRSOFT XTREME

29.07.2008

airsoft_xtreme

Zemí, nebo přesněji oblastí airsoftu zaslíbenou je bezesporu Asie a proto obzvláště potěší, uveřejní-li jeden z neprestižnějších časopisů v této oblasti fotorecenzi na vzduchotechniku POWERUPGRADE a přidělí vzduchotechnice této značky čtyři hvězdičky z pěti. Je samozřejmé, že stejně tak jako na kvalitě dílů záleží i na správné montáži a proto je zde celý postup zdokumentován. Tento časopis si můžete stáhnout zabalený (zip) v pdf.

celý text

DÍLY POWERUPGRADE PODRUHÉ

3.02.2008

pwm

Není tomu tak dávno, co jsme zde psali o pístech značky POWERUPGRADE a zřejmě vás toto téma zaujalo, neboť jsme obdrželi velké množství e-mailů s dotazy na další produkty této české firmy. Jelikož není v našich časových možnostech odpovědět všem jednotlivě, oslovili jsme opět Koštěte, konstruktéra POWERUPGRADE, aby se toho ujal osobně a představil další várku svých produktů.

celý text


Starší články:

TITANOVÝ PÍST POWERUPGRADE

13.01.2008

DE AEP BERETTA 92

27.12.2007

JT FLEX 8 CAMO - OCHRANA TVÁŘE PRO NÁROČNÉ

18.10.2007

STTI COLT 1911 A1

17.12.2006

TOKYO MARUI U.S. RIFLE M 14

4.06.2006

ODKAZY

 

Vyrobil Graweb