První mezinárodní seminář IKA v Čr - Brno

7.05.2010

kapap

Doba je divná, morálka upadá, bohem moderní doby jsou pouze peníze a  lidský život, vědění a sebezdokonalování se jsou bezcené hodnoty. Není proto divu, že stále častěji se ve světě odehrávají kruté lokální  válečné konflikty, že na ulicích jde mnohdy kvůli pár korunám o život, každý touží si pokud možno ihned a bezpracně urvat to, co si myslí že mu náleží a v tomto světě my musíme žít a přežívat. Abychom alespoň částečně byli připraveni a dokázali svůj život ochránit, musíme zastávat pevné morální zásady a zdokonalovat se, mimo jiné i v bojových uměních, které nám poskytnou pevný základ a naučí nás porozumět sobě i svému tělu. A jedním z takovýchto praktických bojových stylů je i Izraelský KAPAP, se kterým jsme měli možnost seznámit se v sobotu prvního máje v Brně.

celý text

Beri - Ze života paintball superstar

12.08.2007

berimaly

Český sportovní paintball je takový nějaký neduživý, malý a beze snahy prosadit se a stejně je tomu tak i s jednotlivými hráči. Ale přece jenom i zde se najdou vyjímky a jednou z nich je i první česká paintballová superstar, Beri. Je pravda, že v poslední době o sobě nedává příliš vědět, ale angažmá v Bullets je nejen časově velmi vyčerpávající a tak na domácí paintballovou scénu mu již nezbývá sil. Potkat ho tedy můžeme pouze na AZP X-ballu a to v roli pořadatele, nebo za pultem Brněnského Paintballshopu, vzácně i na konzultačních dnech v Ostravském shopu. A jelikož nám zvědavost nedá a zajímá nás jak si Beri ve vrcholovém evropském paintballu vede, požádal ho Alesh (ex MAFIA) o krátký rozhovor.

celý text

Tváře sportovního paintballu - Čermo

14.04.2007

cermouvod

Zájem veřejnosti o paintball stále roste a obzvláště jeho sportovní varianta je velmi vyhledávaná, čehož důkazem jsou třeba vždy plně obsazené turnaje v originálním a zábavném AZP X-ballu v Brně nebo spanilé jízdy českých týmů do zahraničí, jen si vzpomeňte na úspěchy teamů MAFIA nebo TROJA. Ovšem "stará garda" hráčů nezadržitelně stárne a cítí tak potřebu předávat své bohaté a těžce nabyté zkušenosti novým a perspektivním hráčům. Nedávno jsme vám zde v rámci podpory nových talentů představili jednu z nadějí brněnského paintballu, kapitána teamu Toxic Heroena, dnes vám představíme dalšího nadějného hráče, Čerma. Dobře si toto jméno zapamatujte, jsme si jisti, že o něm ve sportovním paintballu ještě uslyšíte!

celý text

Brněnský paintballový team TOXIC se představuje

2.12.2006

logotoxic

Náš tým vznikl celkem náhodou v září roku 2006, kdy jsem chtěl jet na Mistrovství České Republiky ve sportovním paintballu a hledal jsem vhodný tým, ke kterému se přidat. Nakonec jsem zjistil, že nejsem sám a v mém okolí je dostatek podobných jedinců, kteří by také chtěli vyjet. Zvedl jsem proto telefon a obvolal je. Takže tým byl složen až těsně před pořádáním mistrovství a jméno jsem narychlo vymyslel : Toxic :-). Na mistrovství se nám vedlo velmi dobře a skončili jsme na pěkném 4 místě, brněnská paintballová škola se opět prosadila. Po mistrovství jsme si řekli, proč spolu nehrát, když nám to tak šlo a díky podpoře Paintball shopu Brno vznikl náš tým. Článek z mistrovství naleznete v sekci akce a turnaje na http ://www.toxicteam.eu/" i s nějakými fotkami, které se mi podařilo sehnat. V roce 2007 se chceme zúčastnit Rats Open League, samozřejmě i prestižních Brněnských X-ballů, nějakých kol Slovenské ligy a některých kol EEPL. Heroen.

celý text

TOXIC Brněnská výprava na MČR 2006

23.09.2006

heroenuvod

"Stará garda" brněnského sportovního paintballu reprezentovaná teamem MAFIA si užívá zaslouženého odpočinku na vavřínech a věnuje se hlavně předávání zkušeností další generaci brněnských hráčů. A že se jí to daří a že velmi úspěšná brněnská paintballová škola má již nyní své nadějné pokračovatele se můžete dočíst v příspěvku z MČR 06 od Heroena.

celý text

Tváře sportovního paintballu - Heroen

16.08.2006

heroenuvod

Čas od času přinášíme na našich stránkách profil některého ze zajímavých hráčů paintballu a dnes se tedy můžete seznámit s jedním z těch, o kterých si myslíme že mají ostatním co říci. Dámy a pánové, přichází Heroen.

celý text

JAK NETRHAT?

1.09.2004
„ Bum! Chlííst !“ Všichni to známe. Pokud nám praskne v hlavni, ještě to jde. Praskne- li u kolínka, jsme prakticky vyřazeni. Jak můžeme tuto nepříjemnost vyloučit nebo alespoň omezit na minimum ?

celý text

BLAZER

1.10.2002

blazer

V roce 1998 se na trhu paitballových zbraní objevil dlouho očekávaný semiautomat Glena Palmera – BLAZER.
Navazuje na jeho velmi ceněný a uznávaný Typhoon, a zachovává si z něho to nejlepší.

celý text

V-FORCE

30.09.2002

vforce-logo

DIABLO paintball představili svoji novou masku již v loni, na náš trh se však dostala až letos. Jedná se o masku základní třídy, líbivého designu, z kvalitních plastů.
Panoramatické ochranné sklo je vyráběno z tvrzeného Lexanu a zaručuje při dodržení všech bezpečnostních podmínek 100% ochranu zraku při zásahu kuličkou

celý text

BAD ASS

2.09.2002

pred

Když Scott USA uvedli na trh svou novou masku Bad Ass,vyvolali velké množství pozornosti ze strany médií.Otázka zněla : „proč tak provokativní název „? Ale ať se nám to líbí nebo ne,význam tohoto jména nemá nic společného s jeho provedením.Pro test jsem použil svoji masku, kterou mám jeden rok a je jediná v ČR.

celý text


Starší články:

BRASS EAGLE

1.09.2002

VIDÍM, VIDÍŠ, VIDÍME

1.09.2002

ZIMA A PAINTBALL

1.09.2002

JT X - FIRE VS PMI X - RAY

1.09.2002

SPYDER SPECIAL EDITION VS SPYDER SHUTTER

1.09.2002

SPYDER TL+

1.09.2002

GT 2 000

1.09.2002

MLŽENÍ SKEL

1.09.2002

ODKAZY

 

Vyrobil Graweb